2024 елның 22 октябрендә 9.20 сәгатьтә Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль район Советының бюджет, финанслар, икътисад, җирле салымнар һәм эшкуарлык буенча даими комиссиясенең 51/19 нче утырышы булачак

2024 елның 15 октябре, сишәмбе

2024 елның 22 октябрендә 9.20 сәгатьтә 422650, Татарстан Республикасы,  Балык Бистәсе штп., Ленин ур., 48 нче йорт адресы буенча урнашкан Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль районы Башкарма комитеты бинасының  22 нче кабинетында Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль район Советының бюджет, финанслар, икътисад, җирле салымнар һәм эшкуарлык буенча даими комиссиясенең 51/19 нче  утырышы  булачак.

Район Советының бюджет, финанслар, икътисад, җирле салымнар һәм эшкуарлык буенча даими комиссия утырышында катнашу нияте турында гражданнарның гаризалары Балык Бистәсе муниципаль район Советы Аппаратының оештыру бүлеге башлыгы Әхмәтвәлиева Резеда Габделәхәт кызы тарафыннан  (8) 843-612-20-99 телефоны буенча һәм Ahmetvalieva.Rezeda@tatar.ru  электрон почтасына кабул ителә.

Көн тәртибе:

1. Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль район Советының 2023 елның 14 декабрендәге «2024 елга, 2025 һәм 2026 еллар план чорына Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль районы бюджеты турында» XLIV-1 номерлы карарына үзгәрешләр кертү хакында.

2. Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль район Советының 2023 елның 26 сентябрендәге XLII-2 номерлы  карары белән расланган Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль районында Бюджет процессы турындагы  нигезләмәгә үзгәрешләр кертү хакында.