Хөрмәтле Балык Бистәсе муниципаль районы гражданнары!

2022 елның 25 гыйнвары, сишәмбе

Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль районы башкарма комитеты хәбәр итә:
 "Татарстан Республикасы Президентының «присяжный утырышчыларга кандидатларның исемлекләре һәм запас исемлекләре турында" 22.01.2002 ел, № 18 боерыгы нигезендә, Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль районы Башкарма комитеты тарафыннан, район судының 2022 елның 1 июненнән алып 2026 елның 31 маена кадәрге чорда эшен тәэмин итү өчен, "Выборы" ("Сайлаулар") Россия Федерациясе дәүләт автоматлаштырылган системасының мәгълүмати ресурсларына керүче очраклы сайлау юлы белән, сайлаучылар, референдумда катнашучылар турында персональ мәгълүматлар нигезендә, Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль районы буенча присяжный утырышчыларга кандидатларның төп һәм запас исемлекләре төзелә .