Балык Бистәсе районына Татарстанның антимонополиягә каршы хезмәте киләчәк

2019 елның 12 ноябре, сишәмбе

Татарстан Республикасы буенча Монополиягә каршы федераль хезмәт Идарәсенең район территориясенә визиты 2019 елның 22 ноябрендә булачак. Муниципаль районга ведомство җитәкчесе урынбасары Андрей Розенталь киләчәк.

Традиция буенча муниципаль район территориясендә район җитәкчелеге белән эшлекле очрашулар, мәктәптә ачык дәрес, гражданнарны кабул итү һәм сәнәгать мәйданчыгында булу булачак. Монополиягә каршы органның иҗтимагый кабул итү (гражданнарны кабул итү) эше район Башкарма комитеты бинасында түбәндәге адрес буенча оештырылачак: Алексеевск штп., Совет ур., 35 йорт. Балык Бистәсе муниципаль районы Кабул итү 9.00 сәгатьтә башлана.

Сәфәр кысаларында Андрей Розенталь ММЧ вәкилләренең сорауларына җавап бирәчәк: гражданнарны кабул итүдән соң журналистлар өчен брифинг булачак. Аккредитация мәсьәләләре буенча Россия Монополиягә каршы федераль хезмәтенең Татарстан идарәсе матбугат хезмәтенә 8 (843) 236-20-61 телефоны буенча (элемтә өчен: О. А. Ефимова), электрон почта аша мөрәҗәгать итәргә мөмкин: to16_43@fas.gov.ru йә район башкарма